60000BTU

کولرگازی ایستاده تروپیکال دورثابت سرمایشی گرمایشی

ZMFD-60HO3SAMA

36000BTU

کولرگازی ایستاده تروپیکال دورثابت سرمایشی گرمایشی

ZMFD-36HO3RAMA

36000BTU

کولر گازی ایستاده دور ثابت سرمایشی گرمایشی

ZMFC-60HO1SAJB

کولرگازی ایستاده

کولرگازی ایستاده زانتی

کولر گازی ایستاده بر خلاف کولر گازی پرتابل دو تکه است، به این معنی که دارای یک واحد خارجی و یک واحد داخلی است. پنل داخلی آن‌ها در داخل قرار می‌گیرد باید توجه داشت که پنل داخلی را نمی‌توان مانند کولر گازی پرتابل حمل و جابجا کرد و پنل خارجی باید در فضای بیرون نصب گردد. کولرهای ایستاده در دو نوع سه فاز و تک فاز (معمولی و اینورتر) تولید می‌شوند.

تفاوت کولر گازی ایستاده و کولر گازی دیواری در میزان سرمایش یا گرمایش

در حقیقت باید گفت که سیستم کمپرسور هر دو دستگاه یکسان است. یعنی در نحوه عملکرد این دو کولر هیچ تفاوتی وجود ندارد. هر دو دستگاه دارای دو بخش داخلی و بیرونی هستند و باید برای استفاده از هر دوی آنها، بخش بیرونی را نیز نصب کنید. برخی تصور می‌کنند که کولر گازی ایستاده نیازی به بخش بیرونی ندارد و همانند کولرهای گازی پرتابل، قابل حمل به هر قسمتی از خانه است.

تفاوت کولر گازی ایستاده و کولر گازی دیواری در میزان سرمایش یا گرمایش

واژه اسپلیت به تمام کولر گازی‌هایی اطلاق داده می‌شود که از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده اند (واژه اسپلیت در لغت به معنی دو تکه است). کولر گازی ایستاده نیز مانند اسپلیت دیواری از دو واحد تشکیل شده است اما با این تفاوت که از قدرت بیشتر برخوردار است و برای محیط‌های وسیع و بزرگ

در مقیاس صنعتی به کار گرفته می‌شود. از آنجایی که این اسپلیت‌ها در ظرفیت‌های

گرمایشی و سرمایشی بالایی تولید می‌شوند، کمپرسور و کندانسور آنها دارای صدای بلندی است و لازم است که این دو قطعه که در یونیت خارجی قرار دارند در بیرون از محل یونیت داخلی نصب شود. در خرید اسپلیت و کولر گازی ایستاده باید به نوع برق مصرفی آن دقت کرد

چرا که تعدادی از آنها که ظرفیت و قدرت بالایی دارند به برق 3 فاز برای کار نیاز دارند.

از جمله ویژگی‌های کولر گازی ایستاده می‌توان به مواردی مانند

طراحی زیبا و جذاب،

استفاده از کمپرسورهای پرقدرت، استفاده از فیلترهای تصفیه هوا

و تکنولوژی‌های روز دنیا، قدرت رطوبت زدایی بالا،

میزان صدا و استهلاک پایین و قدرت خنک کنندگی سریع اشاره کرد.

اسپلیت ایستاده به عنوان یک کولر گاز کم مصرف نسبت به سایر سیستم‌های تهویه مطبوع عملکرد و محبوبیت بهتری دارد.

 کولرگازی ایستاده / کولر ایستاده زانتی / کولر / کولر گازی ایستاده  / کولرگازی ایستاده زانتی / زانتی / کولر زانتی

خرید کولرگازی ایستاده بر اساس فضا

کولرگازی ایستاده از کولر گازی دیواری بسیار بزرگ‌تر است و قسمتی از فضای داخلی منزل شما را اشغال می‌کند. اما چه چیزی باعث می‌شود تا برخی افراد خرید کولر گازی ایستاده را ترجیح دهند؟ در درجه اول امکان دارد به هر دلیلی افراد نخواهند به دیوار برای نصب کولر گازی دیواری آسیب وارد کنند. برای این دسته افراد، خرید کولر گازی ایستاده بسیار مناسب خواهد بود. اما این تنها دلیلی نیست که برخی افراد کولرهای گازی ایستاده را انتخاب می‌کنند. همانطور که اشاره کردیم، این نوع از کولرهای گازی، توان سرمایشی بیشتری دارند. معمولا زمانی که شما قصد دارید از کولر گازی برای خنک کردن هوای یک فروشگاه، مغازه، انبار یا پاساژ استفاده کنید، کولر گازی دیواری توان کافی را نخواهد داشت. به همین دلیل تنها باید از کولرهای گازی ایستاده استفاده نمایید.

جهت دریافت راهنمایی بیشتر با ما تماس فرمایید

همچنین شما میتوانید ما را در اینستاگرام  و فیس بوک دنبال نمایید

کولر ایستاده / کولرگازی ایستاده / کولر ایستاده زانتی / کولر / زانتی / اسپلیت / اسپلیت ایستاده / اسپلیت زانتی / اسپیلت / zaneti

کولرگازی دیواری / کولرگازی پنجره ای / خرید کولرگازی براساس فضا

داکت اسپلیت مخصوص مناطق معتدل /

کولرگازی دیواری زانتی / کولر گازی اینورتر

داکت اسپلیت زانتی

اسپلیت ایستاده

اسپلیت های ایستاده معمولا از ظرفیت های 36000 تا 80000 طراحی و تولید می شوند که دارای دو پنل داخلی و بیرونی می باشند و توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل می شوند. لازم به ذکر است که فاصله دو یونیت نباید از حد نرمال بیشتر باشد زیرا راندمان و عملکرد کولر کاهش پیدا می کند.
اسپلیت های ایستاده معمولا به دو صورت اینورتر و معمولی تولید می شوند که تفاوت آن ها در مصرف برق می باشد و داکت اسپلیت و کولر گازی هایی که مجهز به کیت اینورتر هستند برق کمتری نسبت به کولر های معمولی مصرف می کنند. کولر های ایستاده در ظرفیت های خیلی کم بصورت پرتابل نیز تولید می شوند که از آن ها در فضاهای بسیار کوچک نیز استفاده می گردد.

تفاوت اسپلیت ایستاده با اسپلیت دیواری

اسپلیت ایستاده عملکرد و ساز و کاری مشابه به اسپلیت دیواری دارند با این تفاوت که ظرفیت کولر های ایستاده از اسپلیت دیواری بیشتر می باشد و می توان از آن ها برای مکان های بزرگ تر با متراژ بالاتر استفاده نمود.

کولر ایستاده / اسپلیت ایستاده / کولرگازی ایستاده / کولر ایستاده زانتی / کولر / کولر گازی ایستاده  / کولرگازی ایستاده زانتی / زانتی / کولر زانتی

کولر گازی حاره ای / کولر / حاره ای 

کولرگازی زانتی / کولرزانتی

درباره زانتی / zaneti / اسپلیت زانتی

درباره ی داکت اسپلیت / داکت / اسپلیت

مقالات کولر گازی / تماس زانتی / داکت زانتی

اسپلیت هوشمند /اسپیلیت / تهویه مطبوع /zaneti

خدمات و پشتیبانی

فهرست